Registrácia

Hľadáme nových spolupracovníkov. Ak máš chuť pracovať v rýchlo rastúcom, súdržnom, spolupracujúcom tíme, kde ako bonus môžeš absolvovať rôzne tréningy osobnostného rozvoja, kde sa každý stará nielen o zdravie, ale aj o dušu, kde môžeš byť súčasťou svetového tímu manažérov Rain International, ktorá je so svojim jedinečným produktom vo Švajčiarsku, USA, Anglicku, Nemecku, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Srbsku, Ázii, atď., tak sa pridaj ku nám. Buď sa registruješ na tejto stránke alebo sa prihlás cez Kontakty.


Registrácia partnera:

Soul sa nedá kúpiť v obchodoch, len cez partnerov Rain International. Môj kód je: 156607

Tu sa môžete registrovať!

Cena Rain Soulu pre spotrebiteľa – 1 balík (obsahuje 30 sáčkov) stojí okolo 90 eur – pri objednávke 2 a viac balíkov je cena nižšia. V prípade distribútora je to okolo 79 eur. Ceny sú aktuálne k 1.4.2016 a môžu sa meniť zmenou podmienok výrobcu a dodávateľa.

Cena obsahuje DPH, balné, poštovné a doručenie domov.

https://myrainoffice.com/enroll/self_enroll.php?sponsor=156607

 

Postup registrácie:

– Najprv si treba korektne vybrať štát (napr. Slovensko), jazyk stránky (žiaľ slovenský jazyk tam nie je, takže si treba vybrať jazyk, ktorému budete rozumieť), pri mene by sa malo objaviť moje meno = Eva Fábiánová, potom treba stlačiť gombík Next.

– Treba si vybrať pre Vás vhodný balík – ceny sú netto.

– Môžete si nastaviť počet balíkov.

– Potom treba zapísať adresu dodania.

– Treba skontrolovať korektnosť zapísaných údajov.

– A nakoniec sa vyberie spôsob platby – odporúčame platbu kartou, je to najjednoduchší a najrýchlejší spôsob platby a obdržania tovaru.

Ak všetko prebehlo v poriadku, tak sa objaví okno, kde bude figurovať číslo Vašej objednávky. Toto sa veľmi odporúča uložiť, pre prípadnú neskoršiu komunikáciu.

Doručenie domov (na Vami uvedenú adresu) trvá asi 3-5 dní službou GLS. Súčasne by ste mali byť informovaný na mailovú adresu, ktorú ste uviedli v objednávkovom formulári.

Ak si neviete rady, tu môžete nájsť podrobný návod na registráciu: Návod na registráciu